Contact: 06 45 688 443
Maandag tot vrijdag - 09:00 - 18:00

Lijst van iedereen die de opleiding gevolgt heeft

Dit zijn de dames die de afgelopen jaren bij mij de opleiding hebben gevolgd.
Met daarbij deelnemers die de opleiding op dit moment afronden.
Angelique Treu
Bijenstand 3
  
1251 HA Laren
0653397749
aschonewille@live.nl
Angelique Ruiter
Meerkoetstraat 36
  
3882 HZ Putten
0643054944
r.ruiter696@upcmail.nl
Anja Heijnen- de Haan
Raadhuislaan 26
  
5341 GM Oss
0634556324
johnanja39@gmail.com
Ankie van Summeren
Hoflaan 10
  
6627 AR Maasbommel
0622984106
corsum10@gmail.com
Antoinette van gelder
Marijkelaan 39
  
4116 CP Buren
0618759622
antrua@hotmail.nl
Antoinette Snippe
Bosanemoon 29
  
9408 LA Assen
0611516659
absnippe@gmail.com
Barbara Reijrink
Maliebaan 6
  
7141 CC Groenlo
0615305826
breijrink@hotmail.com
Carola De Croon
Kolk 4
  
5345 RM Oss
0624138996
Caroladecroon@icloud.com
Chanine Krisman
De Havezathe 26
  
8101 XX Raalte
0636323176
chanine_krisman@hotmail.com
Charlotte MeijranPraktijk Blooming
Ten Vonder 8
  
8181 WN Heerde
0655773965
cmeijran@hotmail.com
https://www.praktijkblooming.nl/
Christel Jansen-Vreeke
Loverendale 19
  
7207 PG Zutphen
0642017394
info@personalbrandingartist.nl
Christel van Houdt
De Heuvelaar 46
  
5801 GW Venray
0613657160
christel75@home.nl
Demi Dieters
K.P.C. de Bazelstraat
  
3822 ES Amersfoort
0683043535
demikd@hotmail.com
Dirmke Van Putten
Jan Boerswegje 14a
  
8091 PD Wezep
0630392590
dirmkevanputten@gmail.com
Edith Buitenhuis
Kruizemuntstraat 657
  
7322 MB Apeldoorn
0630722999
ejh.buitenhuis@gmail.com
Esmeralda Meijer
Indigohof 15
  
1339 HT Almere
0619182882
elmeijer@outlook.com
Esther Vos
Schoolstraat 47
  
5311 CD Gameren
0640528800
ehmvos@yahoo.nl
Esther van MarleSchoonheidssalon Sante
Burgemeester Royerplein 15
  
8061 GE Hasselt
0624380270
sante@ziggo.nl
Esther MeijerMoods
Dorpstraat 11
  
6691 AV Gendt
0481-354938
info@moodsgendt.nl
Femke Plug-Mulder
Juno 20
  
2221 PP Katwijk aan zee
0624370879
femkemulder@hotmail.com
Femke KoningBij Fem - Leer en Creëer
Bosstraat 4
  
1713 JH Obdam
0226722252
info@femke-koning.nl
www.femke-koning.nl
Francien Slager3Dimensies
Schellerpad 28
  
8017 AM Zwolle
0621530034
francien@famslager.nl
Gea Kok
Nieuwe Wetering 16
  
8294 PC Mastenbroek
0650237174
info@geallery.nl
Gerdien Letteboer Kleren en Kleur
Fagot 5
  
7651 HC Tubbergen
0629330247
info@klerenenkleur.nl
https://www.klerenenkleur.nl/
Gerdien Hengeveld




Herma ten Voorde
Bellerthof 22
  
7341 PW Beemte Broekland
0644836013
herma@echtjijinstijl.nl
echtjijinstijl.nl/
Hilda Alblas
Brooshooftstraat 2
  
3371 HS Hardinxveld-Giessendam
0184611116
Hildaalblas@gmail.com
Janet WeijmanBij Pluche - Kledingcoach
Appelgaard 48
  
4033 JD Lienden
0611581343
info@bijpluche.nl
https://bijpluche.nl/
Janneke Bouwhuis
t Sumpel 36
  
7683 AC Den Ham (ov)
0612219073
jbvjanneke@gmail.com
Jennifer WillemsenKloffie Stijlcoach
Lunenburg 19
  
3904 JN Veenendaal
0641859678
info@kloffiestijlcoach.nl
www.kloffiestijlcoach.nl
Jessy Centino
Clarenbekerhout 3
  
3845 EM Harderwijk
0610172405
jess1712@hotmail.com
Judith de Leeuw
Landbouwlaan 187
  
5351 MA Berghem
0653349146
juud200@hotmail.com
Judith Roijakkers
't holland 2a
  
5541 PK Reusel
0646316429
jackjudith@hetnet.nl
Lenie Jollie-van Beek
Laarweg 74
  
6721 DG Bennekom
0633712371
leniejollie@hotmail.com
Lilianne Willems
Dijnselweg 70
  
3705 EN Zeist
0610923435
cgawillems@hotmail.nl
Liza van MarleSchoonheidssalon Sante
Gennerstraat 15
  
8061 JV Hasselt
0624244464
elizabethvandijk@msn.com
Lotte DemmingBloes! Stijl & Kleur
Duizendknoopstraat 24
  
8302 VE Emmeloord
0611820774
lotte@bloesstijlkleur.nl
Margriet Hakkesteegt
Rijskadeveld 14
  
4231 DZ Meerkerk
0623816607
margriethakkesteegt@yahoo.com
Nicole Cuppens
Prins mauritslaan 35
  
1405 CT Bussum
0646373715
Nicole.cuppens@zonnet.nl
Paola MelenbergHeikens mode
Hammerstraat 28
  
7681 DE Vroomshoop
0651331162
pimelenberg@hotmail.com
www.heikensmode.nl/
Paola Overvoorde
Minstreelhof 12
  
2694 AT 's-Gravenzande
0651461378
paola@overvoorde.net
Petra de Vries
Bloemstraat 60A
  
7419 BX Deventer
0630020071
pcdevries@yahoo.com
Precilia Koster-SahulekaShine Your Style
Wilgenhof 8
  
8172 DP Vaassen
0614868514
info@shineyourstyle.nl
https://www.shineyourstyle.nl/
Robin JanssenColour for me
Traaipad 42
  
8043 HK Zwolle
0623515166
Robinjanssen@outlook.com
www.colourforme.nl/
Saskia Visser
Deken van der Waardenlaan 1
  
7602 GK Almelo
0614999121
saskiahier@live.nl
Tettie van der Heide
Nijbuorren 11
  
8584 VM Hemelum
0629899235
tjvdheide@live.nl
Tiny TimmerThe Fashion Van
Kanaalweg West 27
  
7691 BT Bergentheim
0615132520
info@thefashionvan.nl
https://www.thefashionvan.nl/
Tirza van der WielenBabbel Beach B.V.
Nijverheidsweg 125b
  
8071 DE Nunspeet
0641139091
tirza.vanderwielen@gmail.com
Truda Van hell
Rembrandtlaan 70
  
3925 VE Scherpenzeel
0639882470
trudavanhell@gmail.com
Wendy Vreeswijk
Winde 4
  
7623 NE Borne
0651923420
Wendyvreeswijk@live.nl
Willemijn Vos
Croeselaan 247 b
  
3521 BP Utrecht
0618397888
willemijnvos@hotmail.com
Yvette Engelsman
Wim Binkenhof 11
  
1531 GP Wormer
0644440493
y.engelsman@kpnplanet.nl
Wij gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat u onze website zo goed mogelijk beleeft. Lees meer
Cookies weigeren! OKE!

Brochure downloaden - Welke opleiding past het best bij mij?

Wil je ontdekken welke opleiding bij jou past en informatie over wanneer welke opleiding start, vul dan je naam en e-mailadres in en ik stuur je de opleidingenbrochure op per e-mail.
Powered By Raket